agenda-appointment-business-1020323

PLANNING 2019

JULI

4/7 19.30 Raadsvergadering
6/7 11.00-14.30 Evangelisatie Schapenmarkt Langbroek
7/7 10.00 Dick van Steenis Avondmaal Collecte Onderwijs
14/7 10.00 Cor Verkade
18/7 19.30 Raadsvergandering
21/7 10.00 Joshi Veen
28/7 10.00 Maarten Reym

AUGUSTUS

1/8 19.30 Raadsvergadering
3/8 11.00-1430 Evangelisatie
4/8 10.00 Johan Gankema Avondmaal
11/8 10.00 Dirk Lemmens
15/8 19.30 Raadsvergadering
18/8 10.00 Harro Koning
25/8 10.00 Sven Leeuwenstein
29/8 19.30 Raadsvergadering

SEPTEMBER

1/9 10.00 Dick Pieterman
7/9 11.00-15.00 Training en Evangelisatie Uitmarkt
8/9 10.00 Sven Leeuwenstein Connect morning (startzondag)
10/9 20.00 Aanstekelijk Christen Cursus
11/9 19.00 Bidstond
12/9 19.30 Raadsvergadering
15/9 10.00 Martijn v Waardenberg
15/9 19.00 Connect evening
22/9 10.00 Jan Willem Grievink
24/9 20.00 Joel Boertjens
25/9 19.00 Bidstond
26/9 19.30 Raadsvergadering
29/9 10.00 zendingsspreker Joop Strietman

OKTOBER

5/10 11.00-14.30 Evangelisatie
6/10 10.00 Joel Boertjens Israel zondag Avondmaal
6/10 19.00 Connect Grow Up
8/10 20.00 Joel Boertjens Aanstekelijk Christen
9/10 19.00 Bidstond
10/10 19.30 Raadsvergadering
13/10 10.00 Sven Leeuwenstein Connect morning
20/10 10.00 Ramon Schaaf
23/10 19.00 Bidstond
24/10 19.30 Raadsvergadering
27/10 10.00 Harro Koning

NOVEMBER

2/11 11.00-14.30 Evangelisatie
3/11 10.00 Tiemen Westerduin Avondmaal
3/11 19.30 Connect Grow Up
5/11 Joel Boertjens Aanstekelijk Christen Cursus
7/11 19.30 Raadsvergadering
10/11 10.00-10.30 inloop (Talitha Nawijn & Denise Brand) Sven Leeuwenstein ONTMOETINGSDIENST, Thema “Onverwachte ontmoetingen”
13/11 19.00 Bidstond
17/11 10.00 Johan Gankema
19/11 20.00 Joel Boertjens
21/11 19.30 Raadsvergadering
24/11 10.00 Johan Gankema
27/11 19.00 Bidstond

DECEMBER

1/12 10.00 Ramon Schaaf Avondmaal
3/12 20.00 Joel Boertjens Aanstekelijk Christen Cursus
5/12 19.30 Raadsvergadering
8/12 10.00 Karim Landoulsi Connect morning
8/12 12.00-16.00 Evangelisatie Kerstmarkt
11/12 19.00 Bidstond
15/12 10.00 Andries Knevel Collecte Voorgangersfonds
15/12 19.00 Connect evening
19/12 19.30 Raadsvergadering
22/12 10.00 Dick Pieterman Kerst inn
24/12 21.00 Kerstnachtdienst
25/12 10.00 Musical Kinderwerkgroep & Johan Gankema
25/12 19.00 Bidstond
29/12 10.00 Zendingsspreker
31/12 19.30 –


Planning 2020

JANUARI

4/1 11.00 Evangelisatie
5/1 Johan Gankema
12/1 Joel Boertjens
14/1 20.00 Ronald van Maaren Fillipensen Studie
19/1 Harro Koning
26/1 Dick Pieterman
28/1 20.00 Ronald van Maaren Fillipensen Studie

FEBRUARI

1/2 11.00 Evangelisatie
2/2 Dick Pieterman
9/2 10.00 Connect Morning (Herman Boon)
11/2 20.00 Ronald van Maaren Fillipensen Studie
16/2 10.00 Doopdienst Harro Koning
23/2 10.00 –

MAART

1/3 10.00 Dick Pieterman
8/3 10.00 Sven Leeuwestein
15/3 Harro Koning
22/3 Johan Gankema
29/3 Zendingszondag